Obchod

Obchodník / Account manager

Zlín - Hlavní pracovní poměr

Obchodník / Account manager – Digitální transformace

Hledáme obchodníka, který chce měnit hru v oblasti digitální transformace. V Adoptimal Technology jsme víc než jen firma, jsme tým nadšenců, kteří se nebojí překračovat hranice a dělat věci jinak. U nás není digitální transformace jen práce, je to naše každodenní dobrodružství!

V této roli se ponoříte do světa cloudových technologií, kde každý den přináší novou výzvu a šanci naučit se něco nového. Hledáme někoho, kdo se nebojí otázek typu ‚co kdyby?‘ a ‚proč ne?‘, někoho, kdo dokáže vidět příležitosti tam, kde ostatní vidí problémy. Nečekejte, že vám budeme diktovat každý váš krok – u nás dostanete prostor, abyste mohli svým nápadům dát křídla.

Náplň práce:

  • Komunikace s klienty a identifikace jejich obchodních potřeb v oblasti digitální transformace.
  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a prezentace našich služeb.
  • Řízení a koordinace projektů v rámci digitální transformace.
  • Budování a udržování dlouhodobých vztahů s klienty.

Požadujeme:

  • Dobré komunikační dovednosti a schopnost práce v týmu.
  • Zájem o aktuální trendy v oblasti digitální transformace.
  • Proaktivní přístup a schopnost samostatného rozhodování.
  • Řidičský průkaz skupiny B

Benefity a výhody:

  • Mzda 40.000 - 70.000 Kč
  • Atraktivní bonusový program za získané zakázky.
  • Výroční prémie (profit-sharing) a do budoucna možnost zaměstnaneckých akcií.
  • Flexibilní pracovní doba s možností homeoffice.
  • Bohatý balíček benefitů včetně vozidla, technologií a příspěvků na stravu a sport.
  • Nadstandardní počet dnů placené dovolené a sick days.

Zaujala vás tato pozice?

Zašlete nám vyplněný dotazník. Možná hledáme právě vás!

    OSOBNÍ ÚDAJE

    Povolený formát .pdf, .doc, .docx, .rtf

    ODKAZY

    DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

    Tato pozice je již obsazena

    Děkujeme Vám za zájem o tuto pracovní pozici. Tato pozice je již obsazena, ale sledujte prosím náš web, nebo sociální sítě, pro další pracovní příležitosti.