Low-code vývojář

Přidejte se k naší cestě směrem k inovacím v Adoptimal Technology, kde digitalizace není jen naší prací, ale každodenním dobrodružstvím. Jsme tým nadšenců, který nejenže překračuje hranice běžného, ale také hledá nové a lepší způsoby, jak využívat technologie pro zjednodušení a zefektivnění pracovních postupů našich klientů.

Vaším úkolem bude vyvíjet a implementovat řešení postavená na low code a no code platformách, které přinášejí agilitu a flexibilitu do každodenních operací. Budete se věnovat vývoji a propojování aplikací, které automatizují pracovní postupy, s využitím kódování. Vaše práce bude zahrnovat tvorbu prototypů, testování a nasazování řešení, která pomáhají šetřit čas a náklady našim klientům a přinášejí skutečnou hodnotu.

Náplň práce

  • Práce s širokou škálou automatizačních a low code nástrojů (Make, Tabidoo...) pro navrhování řešení k automatizaci procesů.
  • Nasazování a integrace nástrojů umožňujících digitalizaci pracovních postupů.
  • Spolupráce s týmem na propojování různých aplikací a systémů prostřednictvím API.
  • Využívání základních principů programování a znalosti JavaScriptu pro rozšíření možností low code platforem.

Požadujeme

  • Znalosti principů programování a alespoň základní znalosti JavaScriptu.
  • Zkušenosti s low code platformami, jako Make, Zapier, Tabidoo, Airtable, atp.
  • Schopnost pracovat s REST API
  • Schopnost kreativně přemýšlet o možnostech automatizace a zefektivnění procesů.
  • Dobré komunikační dovednosti a schopnost pracovat v týmu.
  • Proaktivní přístup a schopnost samostatného rozhodování.

Benefity

  • Mzda 35.000 - 50.000 Kč
  • Výroční prémie (profit-sharing)
  • Flexibilní pracovní doba s možností homeoffice.
  • Bohatý balíček benefitů včetně technologií a příspěvků na stravu a sport.
  • Nadstandardní počet dnů placené dovolené a sick days.

Zaujala vás tato pozice?