Icon

Jsme Adoptimal Technology

Nabízíme služby v oboru digitální transformace, automatizace a digitalizace, vývoje aplikací a tvorby digitální identity.

Více než 10 let zkušeností

Jsme mladá společnost, ale náš tým má mnohaleté zkušenosti v oboru a díky tomu, dokážeme najít to správné řešení a dodat bezkonkurenční služby.

Naše mise

Naším posláním je pomáhat firmám všech velikostí prosperovat v digitálním věku poskytováním odborného poradenství, řešení na míru a praktické podpory na cestě k digitální transformaci. Věříme, že se správnými strategiemi a technologiemi může každá organizace odemknout nové úrovně efektivity, produktivity a růstu.

Naše hodnoty

Naší klíčovou hodnotou je inovace, protože digitální transformace je o přinášení nových a lepších způsobů práce a poskytování služeb. Důležitá je pro nás i spolupráce, protože digitální transformace vyžaduje týmovou práci a schopnost spolupracovat s klienty. Důvěra je důležitá, protože digitální transformace vyžaduje důvěru v nové technologie a schopnosti, a také důvěru Vás klientů v naši schopnost Vám poskytnout kvalitní služby a řešení.

Naše metodologie

Naše metodologie je založena na agilním přístupu, což znamená, že se snažíme být flexibilní a rychle reagovat na požadavky zákazníků a tržní změny. Používáme metodiku Scrum, která nám umožňuje pracovat v krátkodobých sprintech a poskytovat služby iterativně s cílem dosažení co nejvyšší kvality. Důraz klademe na týmovou spolupráci a komunikaci, abychom mohli rychle reagovat na požadavky zákazníků a rychle se přizpůsobovat tržním změnám.

Naše historie

Ačkoliv historie naší společnosti není dlouhá, jako jednotlivci se v oboru digitální transformace, vývoje softwaru a webdesignu pohybujeme již více než deset let, a za tu dobu jsme nasbírali zkušenosti z celého světa.

Rozhodli jsme se nyní spojit síly a společně využít svých unikátních schopností, abychom pomohli společnostem pochopit důležitost digitální transformace a celým procesem je bezpečně provedli.

Sami totiž víme, že v dnešní době je tato proměna nezbytná, pokud chceme dále držet krok s konkurencí a poskytnout svým zákazníkům kvalitní služby.

Co o nás řekli

Každého potěší pochvala a nás nevyjímaje. Zjistěte co se říká o lidech z našeho týmu.