WordPress vývojář (Medior)

Přidejte se k naší cestě směrem k inovacím v Adoptimal Technology, kde digitalizace není jen naší prací, ale každodenním dobrodružstvím. Jsme tým nadšenců, který nejenže překračuje hranice běžného, ale také hledá nové a lepší způsoby, jak využívat technologie pro zjednodušení a zefektivnění pracovních postupů našich klientů.

Do našeho týmu ve Zlíně hledáme mediorního WordPress vývojáře, který se bude podílet na tvorbě webových projektů pro různé klienty. Tvou hlavní náplní práce bude vytváření webových stránek dle zadání, optimalizace výkonu a bezpečnosti webů a komunikace s ostatními členy týmu – copy, grafika a projektový management.

Pokud ovládáš grafické nástroje pro drobné úpravy (např. Adobe Photoshop, Illustrator, Figma), bude to pro tebe velkou výhodou!

Náplň práce

  • Úprava šablon ve WordPressu
  • Optimalizace výkonu a bezpečnosti webů
  • Práce s HTML, CSS, okrajově také PHP a JavaScript
  • Práce s custom fields a custom post types (CPT)
  • Spolupráce na zajímavých projektech pro různé klienty
  • Komunikace s týmem

Požadujeme

  • Min. 2 roky zkušeností s WordPressem
  • Znalost fungování WordPressu (šablony, pluginy, akční a filtrační hooky)
  • Zkušenost s pluginy Elementor a Advanced Custom Fields (ACF)
  • Samostatnost, spolehlivost a schopnost efektivní komunikace
  • Zájem o nové technologie a chuť se dále vzdělávat
  • Výhodou je znalost grafických nástrojů (Adobe Photoshop, Illustrator, Figma)
  • Chápání základních principů programování

Benefity

  • Adekvátní platové ohodnocení
  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dnů dovolené a sick days
  • PC a telefon i pro soukromé účely
  • Přátelský kolektiv a podpora osobního rozvoje
  • Možnost home office

Zaujala vás tato pozice?